Kuchyne
Kuchyne

Poradenstvo zdarma

Naši profesionáli vám ochotne poradia pri plánovaní kuchyne..

Dohodnúť termín

Napíšte nám!

Tešíme sa na vaše otázky, požiadavky alebo návrhy.
Odošlite ich na: [email protected]

Poslať správu

Máte ešte otázky??

Stačí nám zavolať: +421 2 573 53 634
Sme tu pre vás od pondelka do piatku od 9:00 do 18:00.

+421 2 573 53 634

Priaznivé ceny, rozmanitosť dizajnu a funkčné vybavenie: spoznajte kuchyne značky Express

 

Chceli by ste pekne zariadenú a funkčnú kuchyňu? Potrebuje vaša terajšia kuchyňa nový vzhľad, alebo chcete vašu domácnosť oživiť? Máte opotrebované kuchynské skrinky a chcete ich nahradiť moderným a funkčným kuchynským nábytkom, ale váš rozpočet je obmedzený? V tom prípade sú kuchyne Express tou správnou voľbou. Presvedčia vás najmä moderným dizajnom, ktorý sa dokonalo prispôsobí vašim potrebám. Či už v matných alebo lesklých povrchoch, štruktúrach dreva alebo kameňa - bez obmedzení! Naplánujte si svoju vysnívanú kuchyňu a nechajte sa prekvapiť kvalitou a nízkou cenou kuchýň značky Express. 

 

Značkové kuchyne vyrobené v Nemecku


Tieto kuchyne sú k dispozícii v rôznych farbách, matných, či lesklých povrchoch, rôznych štruktúrach dreva alebo kameňa. Zvyčajne ide o napodobneniny prírodných materiálov vyrobených z jednoduchého a nekomplikovaného laminátu. Jednoduché a štruturované prevedenie môže byť realizované nielen pre kuchynské skrinky, ale aj pre  pracovnú dosku. Týmto prispôsobíte kuchyňu vašim predstavám. 

Keďže značka ako dcérska spoločnosť Nolte čerpá z dlhoročných skúseností a odborných znalostí, tieto kuchyne sa vyznačujú dobre premysleným dizajnom a komfortnými detailmi. V prípade, že chcete vašej kuchyni dodať väčší komfort vybavenia, Express kuchyne ponúkajú široké možnosti vnútorného členenia zásuviek, výsuvou a mnoho iného. Disponujú rôznymi funkciami, napríklad funkciou jemného dovierania dverí a zásuviek, samodoťahom, čiastočným, alebo inovatívnym výsuvným systémom. 

 

Nechajte sa inšpirovať: 

 

- Mini-kuchyňa: Vzhľadom k obmedzenému priestoru odporúčame len kompaktnú kuchyňu z niekoľkých skriniek, obvykle svetlých farieb. Tým dosiahnete, že miestnosť bude pôsobiť vzdušnejšie a otvorenejšie. Kombinujte béžovú alebo bielu kuchyňu s pracovnou doskou z bledého dreva, čím dodáte miestnosti elegantný vzhľad a útulnosť. 

- "Čerstvý vietor": Vaše prvé bývanie by malo zažiariť v novom vzhľade tak, aby odrážalo vašu osobnosť? Napríklad vďaka vášnivej červenej, veselej tyrkysovej alebo extravagantnej fialovej? Spojte tieto nezvyčajné farby s jednoduchými tak, aby neboli príliš dominantné.

- Príjemná atmosféra: Ste fanúšikom prírodného kúzla rustikálneho dreva? Potom zvoľte kuchyňu od spoločnosti Express. Aby ste rustikálny vzhľad oživili, jednoducho zvoľte priečelia skriniek a kuchynské steny v rôznych farebných prevedeniach, napríklad v bielej alebo v prírodných tónoch, prípadne vo výrazných farbách ako je modrá, alebo červená.

- Prekvapujúci dizajn: Chcete, aby bola vaša kuchyňa výrazným prvkom vo vašej domácnosti? Je to veľmi jednoduché. Kombinujte tmavé farby so svetlými. 

 

Kuchyne Express online

 

Ak zvažujete kúpu kuchyne Express, máte na výber dve možnosti. Môžete si ju objednať prostredníctvom nášho online shopu, alebo si dohodnúť schôdzku na našej pobočke. Konzultácia je zadarmo a nezáväzná, môžete ju uskutočniť v jednom z našich kuchynských štúdií. 

Objavte kuchyne Express