Kuchyne
Kuchyne

Poradenstvo zdarma

Naši profesionáli vám ochotne poradia pri plánovaní kuchyne..

Dohodnúť termín

Napíšte nám!

Tešíme sa na vaše otázky, požiadavky alebo návrhy.
Odošlite ich na: [email protected]

Poslať správu

Máte ešte otázky??

Stačí nám zavolať: +421 2 573 53 634
Sme tu pre vás od pondelka do piatku od 9:00 do 18:00.

+421 2 573 53 634

Naše kuchynské značky

Kuchynské značky: Naplánujte si kuchyňu od renomovaných výrobcov

 

Skúsenosti v oblasti výroby, kompetencie v oblasti dizajnu, ako aj vybavenia a kvality - tieto atribúty sú spojené so značkovými kuchyňami. To je dôvod, prečo spolupracujeme s mnohými známymi výrobcami kuchýň. Chceme splniť vaše požiadavky na vysnívanú kuchyňu. Pomer cena-výkon-kvalita je pre nás dôležitým kritériom, preto spolupracujeme so značkami, ktoré prinášajú kvalitné výrobky za atraktívne ceny. Týmto spôsobom uspokojíme aj zákazníkov, ktorí chcú kúpiť optimálne vybavenú kuchyňu, ale majú obmedzený rozpočet. Okrem toho s našimi kuchynskými značkami  máme pre vás rôzne kuchynské programy, ktoré sú zvyčajne vybavené najdôležitejšími prvkami, ako sú napríklad základné kuchynské spotrebiče. Máte tiež možnosť naplánovať vlastnú kuchyňu v našich kuchynských štúdiách a prispôsobiť ju vašim potrebám. Či už potrebujete materiál alebo farbu pre pracovnú dosku, kuchynský blok alebo kuchynské skrinky, či ďalšie dôležite detaily, výber je na vás! 

 

Značkové kuchyne zo sortimentu Möbelix

  

Vertico

Pri kuchyni značky Vertico si môžete presne vybrať, ako bude vaša kuchyňa vyzerať. Najprv vyplníte formulár s polohou, tvarom a dĺžkou vašej kuchyne. Potom zvolíte materiály a farby pre predné strany kuchynských skriniek, ako aj pre pracovnú dosku. Ak ste zvolili rohovú kuchyňu, môžete tiež určiť orientáciu, čím optimálne prispôsobíte novú kuchyňu priestorovým podmienkam vašej domácnosti. Navyše si vytvoríte ideálne pracovné podmienky, pretože si usporiadate kuchynské skrinky a kuchynské spotrebiče podľa preferovaného postupu práce. Tieto sú zvyčajne zahrnuté v predajnej cene, takže si môžete kúpiť kuchyňu s funkčným vybavením za atraktívnu cenu, v prípade, že sa rozhodnete pre Vertico.

 

Express

Tento výrobca je jednou z kuchynských značiek, ktoré predstavujú mladý a moderný štýl kuchýň. Trendové farby a nezvyčajné povrchy, ako aj nové kombinácie farieb a materiálov. Kuchyne značky Express sa vyznačujú individuálnosťou v kombinácii s kvalitou. Značka pochádza z Nemecka, ktoré je známe výrobou kvalitných kuchynských liniek a atraktívnym pomerom ceny a kvality. Kuchyne tejto značky oslovujú najmä mladých ľudí, ale aj zákazníkov, ktorí oceňujú kuchyne s moderným dizajnom, vysokou funkčnosťou a inovatívnym vybavením za priaznivú cenu. 

 

 

Značka

Kompaktné kuchyne

Nízke ceny

Kuchynske linky a rohové kuchyne

Značka

Moderný a svieži dizajn

Priaznivé ceny

Prepracované detaily 

Objavte viac o našich kuchynských značkách