Kuchyne
Kuchyne

Poradenstvo zdarma

Naši profesionáli vám ochotne poradia pri plánovaní kuchyne..

Dohodnúť termín

Napíšte nám!

Tešíme sa na vaše otázky, požiadavky alebo návrhy.
Odošlite ich na: [email protected]

Poslať správu

Máte ešte otázky??

Stačí nám zavolať: +421 2 573 53 634
Sme tu pre vás od pondelka do piatku od 9:00 do 18:00.

+421 2 573 53 634

Drevené kuchyne

Drevené kuchyne so sebou prinášajú prirodzenú a útulnú atmosféru, v ktorej sa cítite pohodlne. Masívne drevo je nákladná záležitosť. Aby ste mohli realizovať svoju kuchyňu snov v dreve, ponúkame vám takéto kuchyne s priaznivými cenami. Či už je to jasná akácia, tmavý orech alebo divoký dub - dekorácie na predných kuchynských dvierkach vyzerajú prirodzene a živo. Plánovanie tohto typu kuchyne v našom internetovom obchode je veľmi individuálne. S kuchyňou s dreveným vzhľadom si môžete vybrať farby pre predné skrinky, pracovnú dosku a samotné telo.

Prirodzená krása: kuchyne v drevenej optike 

 

Nechajte sa inšpirovať: 

-       Kontrast: Ak chcete vytvoriť rustikálne-tmavú drevenú kuchyňu, biela je tá správna farebná kombinácia. Ak ste zvolili biele drevo, pridajte štýlový kontrast s čiernou alebo tmavosivou farbou.

 

-       Pestré farby: Dokonca aj odvážne farby ako červená, modrá alebo zelená dokonale harmonizujú s prirodzenou farbou dreva. Táto kombinácia robí každú kuchyňu atraktívnou.

 

-       Tón v tóne: Od predných skriniek až k telu - môžete vybrať ten istý materiál alebo rovnakú farbu pre všetky prvky. Kompletná drevená kuchyňa dokonale zapadá do jednoduchých izieb, vintage a priemyselného dizajnu. 

 

 

Dokonalé plánovanie podľa vašich želaní

 

Okrem elegantného vzhľadu, by vás vaša drevená kuchyňa mala priam pozývať k vareniu. Za týmto účelom jednoducho určujete zariadenie podľa svojich potrieb. Objednajte buď samostatný kuchynský blok alebo blok v tvare L. Spolu s našimi odborníkmi naplánujte individuálnu kuchyňu. Ušetrite peniaze výberom jedného z našich balíčkov zariadení. V závislosti od modelu je súčasťou kuchynského vybavenia aj umývačka riadu alebo mikrovlnná rúra.


Či už ide o dizajn alebo funkčnosť - vaša nová kuchyňa s efektom dreva vás poteší v každom prípade.

 

Objavte kuchynské linky v drevenom dekóre