Kuchyne
Kuchyne

Poradenstvo zdarma

Naši profesionáli vám ochotne poradia pri plánovaní kuchyne..

Dohodnúť termín

Napíšte nám!

Tešíme sa na vaše otázky, požiadavky alebo návrhy.
Odošlite ich na: [email protected]

Poslať správu

Máte ešte otázky??

Stačí nám zavolať: +421 2 573 53 634
Sme tu pre vás od pondelka do piatku od 9:00 do 18:00.

+421 2 573 53 634

Kuchyne v šedej farbe

Ak je váš príbytok ladený do moderného štýlu, kuchyňa v šedej farbe je tou správnou voľbou. Dizajn je jednoduchý a pripomína betón, ktorý je dôležitou súčasťou moderného industriálneho štýlu. V našom kuchynskom plánovači máte na výber rôzne povrchy: Kuchyňa v šedej matnej farbe vytvára atraktívny kontrast s lesklými dlaždicami alebo doskou z kameňa. Štýlová je aj kuchyňa v šedej vo vysokom lesku. Nakombinujte ju s atraktívnymi farbami, ako červená alebo čierna, a dosiahnete jedinečný dizajnérsky model.

 

 

Moderný vzhľad za priaznivú cenu: Kuchyňa v šedej farbe

 

Navrhnite si kuchyňu v šedej farbe

 

V našom online obchode si môžete pre každý konkrétný model určiť podrobnosti. Podľa vlastného výberu si môžete zvoliť predné a nástenné skrinky, ako aj farbu pracovnej dosky. Týmto spôsobom môžete napríklad kombinovať kuchyňu v šedej farbe s drevom a dosiahnete prirodzený vzhľad. Ak máte radi industriálny vzhľad, vyberte pracovnú plochu v kamennom alebo kovovom vzhľade a telo skriniek z nerezovej ocele.

 

Na čo je potrebné prihliadať pri voľbe farieb:

1. Veľkosť miestnosti: Čím je miestnosť menšia, tým jasnejšie by mali byť farby.

2. Farba steny: Najlepším spôsobom ako kuchyňu v šedej farbe oživiť je farebný tón steny, buď svetlejší alebo tmavší. Ak sú vaše steny biele, je možný akýkoľvek odtieň šedej.

3. Harmónia: Aby kuchyňa pôsobila harmonicky, mali by ste v prípade, že je podlaha aj stena farebná, na kuchynské prvky použit maximálne dve rôzne farby. 

 

K dispozícii máte aj ďalšie možnosti: môžete sa rozhodnúť, či uprednostňujete rovnú alebo rohovú kuchyňu, či má byť orientácia do ľava alebo do prava. Môžete si vybrať aj medzi dvoma balíkmi, pričom ten základný je už zarátaný v celkovej cene. Naplánujte si štýlovú kuchyňu v šedej farbe v našom plánovači. 

 

Objavte kuchyne v šedej farbe