Kuchyne
Kuchyne

Poradenstvo zdarma

Naši profesionáli vám ochotne poradia pri plánovaní kuchyne..

Dohodnúť termín

Napíšte nám!

Tešíme sa na vaše otázky, požiadavky alebo návrhy.
Odošlite ich na: [email protected]

Poslať správu

Máte ešte otázky??

Stačí nám zavolať: +421 2 573 53 634
Sme tu pre vás od pondelka do piatku od 9:00 do 18:00.

+421 2 573 53 634

Kuchyňa v bielej farbe

Biela ako neutrálna farba, umožňuje kombinácie takmer s ktoroukoľvek farbou. Keď plánujete bielu kuchyňu, nemusíte sa obávať dizajnu stien a podlahy. Či už je to drevo, dlaždice alebo vinyl - spolu s bielou má kuchynský nábytok vždy harmonický obraz. Ďalšia výhoda: na rozdiel od nápadných farieb, ako je červená, zelená alebo žltá, bude kuchyňa v bielej farbe vždy v kurze. Je táto farba pre vás príliš jednoduchá? Žiaden problém! V našom kuchynskom plánovači si môžete nakombinovať bielu kuchyňu s inými farbami.

 

Nadčasová klasika:

Inšpirácie pre plánovanie kuchyne v bielej farbe:

 

- Pracovná doska vo vzhľade dreva: drevo je spojené s útulnosťou. Vyberte si bielu kuchyňu s dubovou pracovnou doskou, aby ste vytvorili príjemný a prirodzený kontrast.

- Moderný, minimalistický dizajn: Kuchyňa s vysokým leskom vyzerá moderne v kombinácii so sivými tónmi. Má neokázalý vzhľad a výborne sa hodí s minimalistickým štýlom interiéru.

- Harmonické prírodné tóny: Kombinujte kuchyňu v matnej bielej farbe s krémovými, béžovými alebo svetlohnedými tónmi. Týmto spôsobom sa vytvorí harmonický vzhľad, ktorý pracuje s minimálnymi farebnými rozdielmi. Takéto kombinácie môžu priniesť viac farby do miestnosti bez toho, aby vyzerali príliš tmavo alebo rušivo. Ideálne pre malé alebo otvorené priestory! 

 

Široká ponuka

 

Pri plánovaní kuchyne v bielej farbe vo vysokom lesku alebo matnom prevedení,  môžete prispôsobiť jednotlivé prvky vašim špeciálnym požiadavkám:

 

      Farba spodných a horných skriniek

      Farba korpusu

      Farba pracovnej dosky

      Realizácia rovnej alebo rohovej kuchyne

      Smerovanie doprava alebo doľava

      Balík spotrebičov

 

Nie ste si istí, či si objednať kuchyňu v bielej farbe s drevenou pracovnou doskou alebo radšej uprednostniť viacero farebných komponentov? Naši konzultanti vám radi pomôžu. Naplánujte si bezplatné poradenstvo u nás na pobočke. 

 

Objavte kuchyne v bielej farbe