Kuchyne
Kuchyne

Poradenstvo zdarma

Naši profesionáli vám ochotne poradia pri plánovaní kuchyne..

Dohodnúť termín

Napíšte nám!

Tešíme sa na vaše otázky, požiadavky alebo návrhy.
Odošlite ich na: [email protected]

Poslať správu

Máte ešte otázky??

Stačí nám zavolať: +421 2 573 53 634
Sme tu pre vás od pondelka do piatku od 9:00 do 18:00.

+421 2 573 53 634

Kuchyňa v béžovej farbe

Mala by mať vaša nová kuchyňa neutrálnu farbu, no biela je pre vás príliš chladná? Chcete dodať vašej kuchyni útulný vzhľad, ale nechcete ho narušiť prílišným moderným dizajnom? Je vaším cieľom harmonicky integrovať nábytok do vášho domova? Ak sa na vás vzťahuje jedno z týchto tvrdení, tento typ kuchyne je pre vás ideálny. Farba má diskrétny vzhľad a hodí sa k iným farbám. 

 

Kuchyňa v béžovej farbe: nadčasová klasika s množstvom dizajnových možností

 

Prečo patrí béžová ku klasickým farbám?

 

Vďaka svojim vlastnostiam je béžová klasickou interiérovou farbou. Používa sa ako farba na steny, koberce, záclony alebo kuchynské skrinky. Existujú rôzne odtiene od svetlej po tmavú, farbu magnólie, smotanovú, kašmírovú alebo vanilkovú. Farba má tlmený odtieň, ktorý má príjemný a upokojujúci účinok. Táto farba zaručuje aj dlhú životnosť. Kuchyne v béžovej farbe sú súčasťou klasického dizajnu kuchyne. Vyznačujú sa elegantným a nadčasovým vzhľadom. Klasické kuchyne sú dobrou voľbou, pokiaľ prenajímate byt. 

Kuchyňu môžete vybrať vo vysokom béžovom lesku, alebo v matnej béžovej. Záleží od vášho vkusu a preferencií. Matné kuchynské skrinky sú zdržanlivejšie, zatiaľ čo lesklé zdôrazňujú eleganciu a farbu. Efektívne môže byť aj miešanie lesklých a matných povrchov.

Kuchyňu v béžovej farbe môžete kombinovať s akoukoľvek inou farbou a materiálmi, ako sú drevo, kameň alebo betón. 

 

Dizajnová kuchyňa v béžovej farbe

 

- Prirodzená harmónia

Hnedá aj béžová sú príbuzné farby, môžete ich vďaka tomu kombinovať. Obe majú prirodzené tóny a harmonicky sa k sebe hodia. Doplňte napríklad kuchyňu s béžovými skrinkami o pracovnou doskou s imitáciou dreva. Použitie týchto dvoch odtieňov vytvára harmonické prostredie, v ktorom sa budete cítiť pohodlne. 
 
- Moderné pastelové farby

Milujete pastelové farby, alebo uprednostňujete elegantný štýl? Skombinujte béžovú kuchyňu so šedými prvkami. Ak chcete dosiahnuť vintage vzhľad, rozhodnite sa pre túto konkrétnu farebnú kombináciu.

- Biela v kombinácii s béžovou

Biela kuchyňa v kombinácii s béžovou je výbornou voľbou. Béžová tlmí výraznosť bielej farby a vytvovrí domáce prostredie. Vyberte napríklad matnú bielu a lesklý povrch pre béžovú farbu. Zvýšite tým kontrast medzi týmito dvoma farbami.

- Viac hravosti vďaka farbe

Skombinujte béžovú kuchyňu s modrou, zelenou alebo červenou. Získate neutrálny odtieň a extravagancia ustúpi väčšej hravosti. V tomto prípade je alternatíva k bielej béžová, kontrast s dominantnou farbou je menej výrazný. Môžete kombinovať matný a lesklý povrch, aby ste získali väčšie kontrasty. Skombinujte napríklad béžovú vo vysokom lesku na kuchynské skrinky a matnú červenú na vysoké kuchynské skrine. Béžová farba bude zvýraznená aj vďaka matnému povrchu v červenej farbe. 

Objavte kuchyne v béžovej farbe